فروش کشمشhttp://raisincenter.ir/wp-content/uploads/2018/12/header-banner01.jpg
خانه / کشمش / کشمش پاک شده درجه یک ارزان با فروش عمده

کشمش پاک شده درجه یک ارزان با فروش عمده

کشمش یکی از خشکبار های پر مصرف و خوشمزه ای است که طرفداران زیادی در بین مردم دارد. از کشمش ها به عنوان یک آجیل پر خاصیت یاد می شود زیرا دارای خواص درمانی زیادی هستند.

این محصول سرشار از مواد مغذی مانند آهن، پتاسیم و کلسیم و انواع مختلف ویتامین ها می باشد. خاصیت آنتی اکسیدانی که کشمش ها دارند از تخریب سلول ها جلوگیری می کند و حالت سستی و تنبلی را از بدن دور و باعث می شوند آب اضافی موجود در بدن خارج شود. خوردن مقداری کشمش باعث از بین رفتن بوی بد دهان می شود و آن را خوشبو می کند و از جمله مواد غذایی پر انرژی برای بدن محسوب می شود. 

به دلیل علاقه مندی افراد به این محصول خوراکی، کشمش پاک شده فروش عمده نیز دارد و با نام کشمش پاک شده درجه یک ارزان با فروش عمده در بازار شناخته می شود و خریداران بسیاری هم دارد.

کشمش پاک شده درجه یک ارزان با فروش عمده

خرید کشمش پاک شده در عمده فروشی ها

خرید کشمش پاک شده در عمده فروشی ها کشمش محصولی است که از خشک شدن میوه های انگور دانه دار یا بدون دانه با کمک نور مستقیم خورشید به دست می آید و مقداری هم دارای رطوبت هستند. خوردن کشمش به دلیل داشتن مواد مغذی بسیار به همه ی افراد به خصوص کودکان توصیه می شود. 

کشمش ها دارای رنگ های مختلفی مانند سیاه، قهوه ای، سبز و طلایی هستند و هم می توان آن ها را به صورت خام و هم در تهیه ی بعضی از غذا ها استفاده کرد. کشمش ها بهترین ماده برای تهیه و تزئین انواع کیک ها و کوکی ها و پودینگ ها محسوب می شوند. 

انواع مختلف کشمش وجود دارد مانند: 

 1. کشمش آفتابی 
 2. کشمش طلایی
 3. کشمش تیز آبی
 4. کشمش مویز
 5. کشمش سایه افتاب

هر کدام از این کشمش ها خواص و ویژگی های خاص خودشان را دارند موارد مصرف آن ها هم با یکدیگر متفاوت می باشد. باید ذکر شود که کشمش های سبز به صورت آجیل قابل مصرف هستند و کشمش سیاه و قهوه ای بیشتر در تهیه ی انواع پلو ها مانند عدس پلو و کشمش پلو مصرف می شود و به نام کشمش پلویی معروف هستند. گونه ی دیگر این کشمش ها که همانند کشمش های سبز به عنوان آجیل مورد استفاده قرار می گیرند و از خشک شدن کشمش شاهی به دست می آیند کشمش مویز می باشد.

امروزه افراد با دانستن خواص و ویژگی های کشمش ها آن ها را خریداری و در وعده های غذایی خود مصرف می کنند. در هنگام استفاده از کشمش ها باید آن ها را تمیز کرد به همین دلیل برخی ترجیح می دهند که کشمش پاک شده خریداری کنند و خرید و فروش کشمش پاک شده عمده در عمده فروشی های بسیاری صورت می گیرد. 

معتبرترین مرکز فروش کشمش پاک شده

کشمش های محتلفی در بازار وجود دارند که هرکدام قیمت و کیفیت خاص خودشان را دارا می باشند ولی شما برای خرید بهتر کشمش ها حتما باید با مراحل و طرز تهیه ی آن اشنا شوید تا در انتخاب خود هوشیارانه عمل کنید. برای تهیه ی کشمش ها روش های مختلفی وجود دارد ازجمله:

 1. خشک کردن در آفتاب یا کشمش آفتابی که در این حالت خوشه های تازه ی انگور را بر روی طنابی گره می زنند و آن ها را در مقابل تابش مستقیم نور آفتاب آویزان می کنند در این حالت تقریبا حدود ۱۵ تا ۲۰ روز طول می کشد تا دانه های انگور خشک شوند و باید دقت شود که حتما خوشه ها به دور از گردو غبار قرار داشته باشند. هر چند وقت یکبار خوشه ها را جابه جا می کنیم تا علاوه بر خشک شدن دانه های قسمت بالای خوشه دانه های پایینی هم به درستی خشک شوند. کشمش هایی که از این روش حاصل می شوند رنگ سبز مایل به قهوه ای تیره دارند و بعد از خشک شدن خوشه ها دانه هایشان را جدا می کنند و در مکان های گرم و خشک نگهداری می کنند.
 2. خشک کردن در سایه یا کشمش سایه خشک که به آن کشمش سبز معمولی هم می گویند در این روش خوشه های انگور را در سایه و جریان هوای خنک همراه با حرارت کم آویزان می کنند تا کم کم خشک شوند حدودا ۵۰ تا ۶۰ روز طول می کشد تا دانه های انگور خشک شوند رنگ این کشمش ها سبز است و هیچ گونه آلودگی ندارند و بعد از خشک شدن دانه ها آن ها را جدا و در مکان خشک و خنگ نگهداری می کنند.
 3. کشمش سایه آفتاب که در این روش هم خوشه ها را بر روی نخ اویزان و در مقابل سایه و در معرض جریان هوا قرار می دهند رنگ این کشمش ها سبز است و آماده سازی آن ۶۰ روز طول می کشد برای نگهداری حتما باید آن ها را در جای خنک و در معرض رطبت قراد داد.
 4. کشمش آفتابی که در این روش خوشه های تازه و تمیز انگور را بر روی یک سفره ی پلاستیکی یا سینی های بزرگ می ریزند و آن ها را در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار می دهند تا زمانی که دانه های انگور خشک و قهوه ای رنگ شوند. در این زمان دانه ها را جمع کرده و در یک ظرف پلاستیکی ریخته و در یک محیط خشک نگهداری می کنند. مدت زمانی که طول می کشد تا این نوع کشمش ها آماده شوند ۱۰ تا ۱۵ روز است.
 5. کشمش تیزآبی که به سبزه هم معروف هستند و با استفاده از محلول تیزآب تهیه می شوند و زمان خشک شدن دانه ها در این روش بسیار کوتاه می باشد و اندازه ی دانه ها درشت و رنگ آن ها سبز مایل به زرد است و بسیار نرم هستند. بعد از خشک شدن خوشه های انگور آن ها را در یک سبد قرار می گذارند و به مدت ۱ دقیقه آن را در محلول قرار می دهند و بعد آن ها را در یک آب کش قرار می دهند تا آب اضافی خارج شود و بعد خوشه ها را در مکانی قرار می دهند تا خشک شده که بین ۵ تا ۸ روز طول می کشد و رنگ کشمش های حاصل از این روش زرد می باشد.

این فروشگاه معتبر کشمش به عنوان معتبر ترین مرکز فروش کشمش پاک شده شناخته می شود و انواع مختلف کشمش ها را با بهترین کیفیت در اختیار خریدارن قرار می دهد.

فروشنده کشمش پاک شده اصل

فروشنده کشمش پاک شده اصل انگور های خشک شده قرن ها است که به وجود آمده اند و به اسم کشمش شناخته می شوند. کشمش ها از جمله خشکبار هایی هستند کا در همه ی فصل ها وجود دارند و از خواص خارق العاده ای برخوردارند مانند:

 1. کشمش ها به عنوان یک غذای پر انرژی و مقوی و دارای چربی و سدیم کم هستند و خوردن بسیار مفید است.
 2. کشمش ها دارای طبع گرمی هستند و به دلیل دارا بودن مواد مغذی بسیار باعث می شوند که ضعف و ناتوانی قلب، کبد، مغز و سیستم تناسلی برطرف شود.
 3. کشمش ها به دلیل ترکیباتی که دارند می توانند غلظت خون را کاهش دهند و باعث شوند که خون با سرعت بیشتری در سیستم تناسلی حرکت کند.
 4. سرشار از ویتامین B می باشند و از استرس های موجود در رابطه جنسی جلوگیری می کنند و باعث تقویت مغز و اعصاب و افزایش قدرت تفکر و فهم می شوند. 
 5. کشمش ها باعث می شوند که پمپاژ قلب به خوبی انجام گیرد و باعث بهبود عملکرد کبد هم می شوند و کمک می کنند تا حرارت در تمام بدن پخش شود.
 6. به دلیل داشتن کالری مفید برای رشد کودکان بسیار مناسب است.
 7. از بروز بیماری آلزایمر جلوگیری می کند و سبب تقویت حافظه می شود.
 8. به دلیل خاصیت انتی اکسیدانی که دارد از تخریب سلول ها جلوگیری می کند.
 9. برای سلامت استخوان ها بسیار مفید بوده و از پوکی استخوان شدیدا جلوگیری می کند و خوردن آن به زنان قبل از شروع دوران یائسگی به شدت توصیه می شود.
 10. منبع بسیار غنی از ویتامین D می باشند.
 11. از فساد و خراب شدن دندان ها جلوگیری می کند و برای سلامت لثه بسیار مفید است.
 12. کشمش حاوی درصد زیادی آهن می باشد و نیاز آهن روزانه ی بدن را تامین می کند.
 13. منبع بسیار خوبی برای فیبر است و به همین دلیل از انواع سرطان ها جلوگیری می کند و برای کنترل قند خون هم بسیار مفید می باشد.
 14. برای جلوگیری از بیماری های معده و بر طرف کردن یبوست مناسب است.
 15. باعث سلامت چشم می شود و از چاقی جلوگیری می کند.

این مزیت ها سبب شده که کشمش در بازار بسیار پر فروش باشد و شما با مراجعه به این سایت که فروشنده کشمش پاک شده نصف قیمت اصل است باقیمت مناسب و خیال راحت خرید خوبی داشته باشید.

بهترین برند کشمش در بازار خارجی

برای انتخاب کشمش خوب باید دقت کنید که چند نوع کشمش وجود دارد و شما خواستار خرید کدام یک هستید.

 1. کشمش های آفتابی که از خشک شدن انگور های بدون دانه در مقابل آفتاب به وجود می آیند و رنگ آن ها قهوه ای است.
 2. کشمش تیزابی یا سبزه قلمی که از خشک شدن حبه های انگور بدون دانه و آغشته به محلول روغن استرالیایی که به کمک آفتاب خشک می شوند تهیه شده و رنگ قهوه ای روشن تا قهوه ای خرمایی دارد.
 3. کشمش های سبزه انگوری یا زرد دودی که با خشک شدن حبه های انگور بدون دانه با دود گوگرد و در مقابل سایه تهیه می شوند و رنگ کهربایی زیبایی دارند.
 4. مویز که از حبه های انگور های دانه دار خشک شده به دست می آید و رنگ سیاهی دارد.
 5. کشمش تیفی از خشک شدن دانه های انگور و آغشته شدن در تیزآب و دوباره خشک شدن آن ها در آفتاب یه دست می آید و رنگ آن سبز است.

امروزه بهترین مارک کشمش های مختلف به بازار عرضه می شود و کشور ایران به عنوان بهترین برند کشمش در بازار های خارجی شناخته شده است.

چگونه می توان کشمش را با نازلترین قیمت تهیه کرد؟

چگونه می توان کشمش را با نازلترین قیمت تهیه کرد؟ کشمش ها به دلیل خواص سرشاری که دارند از مواد غذایی با ارزشی هستند که قیمت های مختلفی نیز دارند و از جمله خشکبار پر فروش در ایران می باشند. از جمله خواص کشمش می توان گفت که:

 1. کشمش به دلیل اینکه سرشار از فیبر می باشد به جذب مایعات طبیعی در بدن کمک می کند و به همین دلیل یک ملین بسیار قوی است و راه حرکت غذا ها را در روده آسان می سازد و بهترین درمان برای انواع سرطان روده و یبوست است.
 2. فیبر موجود در کشمش به دستگاه گوارش در دفع و از بین بردن مواد مضر و خطرناک کمک می کند به همین دلیل از به وجود آمدن بیماری های روده و رشد باکتری و نفخ جلوگیری می کند.
 3. خوردن کشمش سبب افزایش و تحریک میل جنسی می شود و تقویت قوای جنسی را به دنبال دارد به همین دلیل از اختلالات نعوظ جلوگیری کرده و باعث افزایش قدرت باروری می شود.
 4. آنتی اکسیدان ها و ویتامین های موجود در کشمش باعث زیبایی و جوان سازی پوست می شود و بر طرف کننده قوی چین و چروک ها است.
 5. خوردن روزانه چند عدد کشمش در طول روز باعث براق شدن مو ها و ضخیم شدن آن ها می شود و شوره و خارش سر را از بین می برد.
 6. کمک بسیار خوبی برای کاهش فشار خون است.

خواص سرشاری که برای کشمش ها در بالا اشاره شد در قیمت آن ها تاثیر گذار بوده و معمولا قیمت بالایی برای این محصول در نظر گرفته می شود. برای خرید بهترین نوع کشمش با نازلترین قیمت باید در خرید دقت کنید و خواص و ویژگی های این خشک بار را مد نطر قرار دهید.

لیست کامل تولید کنندگان کشمش پاک شده

تولیدکنندگان بسیاری در کشور وجود دارند که کشمش ها را به صورت پاک شده و تمیز به بازار عرضه می کنند. منظور از پاک شده این است که چون کشمش از دانه های انگور به وجود می آید و این حبه ها به خوشه متصل هستند گاهی اوقات به دلیل جدا سازی نامناسب تیکه های نازک خوشه یا به اصطلاح دم در ته کشمش ها وجود داشته باشد که در هنگام خوردن مشکل ایجاد می کنند و بهتر است که از کشمش های پاک شده که این شاخه های کوچک را ندارد استفاده کرد و همینطور گاهی اوقات به دلیل خشک شدن نا مناسب در معرض گرد و خاک هم قرار بگیرند که این هم خود یک دلیل برای خرید کشمش های پاک شده می باشد که کار را برای شما آسان می کند.

شیوه تولید کشمش پاک شده

شیوه تولید کشمش پاک شده کشمش در کارخانه ها یا کارگاه های تولیدی با استفاده از دستگاه های پیشرفته یا گاهی به صورت دستی پاک و تمیز می شوند و به صورت بسته بندی در اختیار خریداران قرار می گیرند.

برای نگه داری این کشمش های پاک شده باید بدانیم که بهترین حالت نگهداری آن ها این است که در یک مکان خشک و خنک قرار داده شوند و اگر می خواهید بیشتر از دو ماه از آن ها استفاده کنید بهتر است که کشمش ها را در داخل ظرف در دار ریخته و در یخچال قرار دهید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کشمش فخری | قیمت کشمش پلویی در بازار |فروش عمده انواع کشمش آفتابی و تیزابی تاکستان

قیمت کشمش پلویی در بازار را می توان به طرق مختلف به دست آورد. فروشگاه های عرضه کننده آجیل و خشکبار یکی از مراکز خریدی هستند که قیمت این محصول را در اختیار مشتری قرار می دهند. کشمش حاصل خشک نمودن میوه درخت مو با نام انگور می باشد. از انواع انگور های موجود می توان کشمش تهیه نمود. بر همین اساس انواع کشمش را می توان شامل موارد زیر نامید: کشمش آفتابی کشمش سبز قلمی کشمش سرخ رنگ کشمش قرمز کشمش قهوه ای کشمش زرد کشمش پلویی اگر شما به دنبال خرید کشمش پلویی تاکستان هستید ، میتوانید با جستجوی قیمت کشمش پلویی تاکستان در گوگل جستجوی خود را انجام دهید و لیستی از بهترین و معتبر ترین وبسایت ها را در جلوی خود ببینید ، اما اگر شما به دنبال یک خرید سودمند و عالی هستید ، میتوانید از وبسایت ما خریداری کنید. وبسایت ما یک مجموعه کامل در مورد کشمش و انواع و مطالب آن دارد برخی از انواع مطالب وبسایت ما شامل : خواص مویز ، خواص كشمش سياه ، صادرات کشمش و ... دارد . شما فقط باید از طریق نوار جستجو در وبسایت ما ، مطلب مورد نظر خود را جستجو کنید تا لیستی از بروز ترین مطالب برای شما نمایش یابد.همانطور که بسیاری از مردم به این امر واقف هستند، کشمش یکی از انواع محبوب و پر متقاضی محصولاتی است که از مشتری بسیاری برخوردار است. انواع کشمش موجود در بازار که در بالا بدان اشاره گردید، بازاری پر رونق و چشمگیری را در سال های اخیر پدید آورده است.به همین منظور، تعداد بسیار زیاد و قابل توجهی از تولیدکنندگان و توزیع کنندگان انواع کشمش، در سال های اخیر فعالیت های اقتصادی و تجاری خود را افزایش داده اند. برای مثال، افزایش خرید کشمش فخری یکی از موارد قابل اشاره در این خصوص می باشد.

پاسخی بگذارید

فروش کشمش
کانال تلگرام