فروش کشمشhttp://raisincenter.ir/wp-content/uploads/2018/12/header-banner01.jpg
خانه / کشمش ایران / مرکز خرید کشمش سبز | فروش کشمش سبز صادراتی

مرکز خرید کشمش سبز | فروش کشمش سبز صادراتی

انگور خشک کرده را کشمش می نامند که در اشکال رنگ ها و انواع متفاوتی خشک و به دست مصرف کننده می رسد.زمانی که دانه انگور سبز را خشک می کنند کشمش سبز تولید می شود. طبع کشمش سبز گرم است و به طور کلی برای تقویت قلب کبد حافظه و سیستم تناسلی مفید  است . 

فروش کشمش سبز صادراتی با بسته بندی های خوب و مناسب  می تواند گزینه ای مطلوب باشد تا در شرایط اقتصادی فعلی راهی برای رشد و رونق بازار فعالان این حوزه ایجاد شود.مرکز خرید کشمش سبز را می توان شهر خراسان نامید که به عنوان سوغاتی این شهر و محصولی مناسب در خراسان تولید شده و انواع بسیار پراستفاده ای دارد، مثل:

 • سبز
 • زرد
 • آفتابی
 • تیفی
 • مویز

که این موارد در بین شناخته شده ترین انواع کشمش هستند.

مرکز خرید کشمش سبز | فروش کشمش سبز صادراتی

بازار فروش کشمش سبز صادراتی

بازار فروش کشمش سبز صادراتیبازار پررونق کشمش در ایران سبب شده است که بازرگانی ها به فکر ارائه این محصول به کشورهای دیگر نیز باشند.
بی شک فروش کشمش سبز صادراتی باید شرایطی مطلوب را در بر بگیرد تا متقاضیان خارجی خواهان آن باشند.

 • بدون خاک
 • بدون آفت
 • مزه ی خوب
 • رطوبت کنترل شده
 • مواد شیمیایی کم

و مواردی دیگر که همه سبب خواهد شد تا ما در بازار صادرات نیز حضور خوب داشته باشیم.قیمت کشمش سبز اعلا به دلیل این که همه ی موارد بالا را دارد بالا است ولی برای صادرات باید همه ی این ویژگی های بیان شده را دارا باشد تا درخواست صادرات این محصول بالا باشد . و یک منبع درآمد خوبی نیز برای تولید کننده باشد . 

مرکز پخش کشمش ایران

مرکز پخش کشمش ایراندر ایران، شهرهای حاضر در خراسان به خوبی در زمینه ی خرید و فروش عمده کشمش فعالیت دارند. به طوری که انگور ها و کشمش های کاشمر و  ملایر در سطح جهانی مطرح هستند. با همکاری تولید کنندگان این عرصه ها ما می توانیم به محصولی با درجه کیفی مورد نظر دست یابیم.  در واقع می توان گفت پخش کشمش کاشمر در اکثر شهر های کشور صورت می گیرد به دلیل درخواست بالایی که برای این کشمش وجود دارد . 
مرکز فروش کشمش در انواع بسته بندی شده و فله ارائه محصول را برای شرکت های مختلف خواهد داشت.
عموما در مواردی که ما به فکر صادر کردن محصولی باشیم به بسته بندی بایستی بسیار دقیق توجه کنیم، یک بسته ی شیک و قابل توجه می تواند عاملی برای افزایش سطح فروش محصول باشد . البته عوامل دیگری هم چون برخورد نداشتن خوشه های انگور با خاک در هنگام خشک شدن استفاده نکردن از سموم و مواد شیمیایی در تمام مراحل کاشت داشت و برداشت و مراحل خشک کردن خوشه های انگور و به صورت کلی کیفیت و طعم انگور نیز باعث می شود درخواست جهانی برای صادرات این محصول افزایش پیدا کند.

شرکت بازرگانی کشمش سبز

شرکت بازرگانی کشمش سبزبه عنوان یک محصول پرفروش در بازار ایران باید بدانیم که کشمش چرا به این جایگاه رسیده و بسیاری از مردم تمایل به خوردن این شیرینی دارند

 • عاملی برای کاهش فشار خون
 • بهبود کم خونی
 • مراقبت از استخوان
 • پیشگیری سرطان
 • منبع خوبی برای ویتامین
 • عملکرد خوب رگ ها
 • درمان بی نظمی معده

و مواردی که بسیار برای هر فردی می تواند اهمیت داشته باشد.
با این توضیحات باید بدانیم که بازرگانی های فروش کشمش چرا به این محصول توجه دارند، بی شک اهمیت و ارزش غذایی بالای آن و مصرف خوب آن سبب این امر شده است.
کشمش سبز یکی از پرفروش ترین انواع کشمش در بازار ایران به شمار می رود، ولی آیا هر نوعی را میتوانیم استفاده کنیم؟
بی شک پاسخ منفی است، اگر بخواهیم از فواید این محصول بهره ببریم، باید بدانیم از چه شرکتی خریداری می کنیم، آیا مجوزهای لازم را دارد؟ آیا در مسیر تولید آن از موادی که آسیب زننده اند استفاده نشده است؟
این موارد عاملی می شود تا دقت در خرید کشمش توصیه گردد. همین موضوع در بحث صادرات نیز اهمیت بیشتری دارد، فروش کشمش سبز صادراتی بایستی مشکی نداشته باشد و همه ی نکات در تولیدش رعایت شده باشد.

مرکز خرید کشمش سبز

مرکز خرید کشمش سبزهمان طور که در بالا اشاره شد مشهد یکی از شهر هایی است که دارای انگور های بسیار با کیفیتی می باشد و یکی از سوغاتی هایی که  همه به کیفیت بالای آن اشاره می کنند کشمش می باشد . البته علاوه بر مشهد در دیگر شهر ها هم مرکز خرید کشمش سبز را می تونید پیدا کنید از بین این مناطق می توان به بازار کشمش تهران در بازار بزرگ اشاره نمود که در این مرکز خرید می توانید انواع کشمش های با کیفیت را  به قیمت روز کشمش انگوری دریافت نمایید و از خواص ان بهره مند شوید . 

لیست قیمت کشمش در کشور

لیست قیمت کشمش در کشورقیمت کشمش در کشور متفاوت می باشد و با توجه به مدل ان قیمت های ان نیز متفاوت می باشد . به عنوان مثال قیمت کشمش سبز اعلا از همه ی مدل ها بالاتر می باشد و بعد از آن قیمت کشمش قوچان در مرحله دوم قرار گرفته است . در واقع می توان گفت قیمت کشمش به فصلی هم که در ان قرار گرفته ایم بستگی دارد در برخی فصل ها که موقع به عمل اوردن کشمش است قیمت ان مناسب و در زمانی که تولید جدید می اید قیمت ان کاهش یافته و جنس های کهنه با قیمت کمتر به فروش می رسند . 

عمده فروشی کشمش در سراسر ایران

عمده فروشی کشمش در سراسر ایراندر سراسر ایران کشمش را با قیمت عمده به فروش می رسانند که البته این مورد در صورتی اتفاق می افتد که شما بخواهید به صورت فله ای خریدتان را انجام بدهید که در این صورت سبب می شود تا قیمت پایین تر از آن چه که در بازار وجود دارد برای شما تمام شود البته برخی از افراد می ترسند به صورت عمده خریداری کنند ولی کشمش ها به مرور زمان تازگی خود را از دست بدهند به همین دلیل می توانید شما هر زمانی که کشمش را به صورت عمده خریداری کردید می توانید ان را در در فریزر نگهداری کنید و هر زمانی که خواستید مقداری از ان را در آورده و استفاده کنید که این امر سبب می شود تا همیشه همان حالت تازگی اولیه را داشته باشد . 

برترین تولید کنندگان کشمش سبز

برترین تولید کنندگان کشمش سبزاز بین تولید کنندگان کشمش های سبز می توانیم به کشمش کاشمر اشاره کنیم که یکی از برترین تولید کنندگان این محصول در کل کشور می باشد . در طرز تهیه کشمش کاشمر به دلیل این که از مواد شیمیایی و تیزاب استفاده نمی کنند دارای کشمش های با کیفیت بالا هستند و حتی افرادی که دارای بیماری دیابت هستند می توانند با خیال راحت این محصول ا استفاده کنندا بدون این که ترس از این موضوع داشته باشند که شیرینی آن کاذب باشد و خطرناک باشد . 

خرید ارزان ترین کشمش سبز در کشور

خرید ارزان ترین کشمش سبز در کشوردر بین کشمش ها در کشور می توانید خرید ارزان ترین کشمش سبز را از شهر ملایر خریداری نمایید در این شهر به دلیل این که بسیار انگور زیاد رشد می کند فراوانی نعمت در این شهر خیلی زیاد است و این امر باعث می شود تا با قیمت ارزان تر ازشهر های دیگر بتوانید این کشمش های با کیفیت را دیافت نمایید . همچنینی از فواید بالای کشمش سبز قافل نباشید که بسیار برای بیماری ها مفید است . و مصرف روزانه ان می تواند ویتامین های زیادی را به بدن وارد نماید . 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فروشی کشمش | پخش کشمش پلویی زرد

کشمش از مواد غذایی ارزشمندی است که با طعم دلخواه و شیرینی که به همراه دارد، کمتر کسی می تواند دست رد به سینه اش بزند.این محصول، فرآوری شده انگور بوده و توسط روش های متعددی به مرحله تولید قدم می گذارد. مانند:تولید کشمش به شکل طبیعیتولید کشمش به روش صنعتی یا کارخانه ایبعد از مساله تولید می رسیم به قیمت این محصول پر طرفدار و خوشمزه. در این رابطه باید گفت که قیمت عرضه شده برای کشمش در دو سطح کلی قرار گرفته است:قیمت کلی یا عمدهقیمت خرده یا جزییقیمت عمده فروشی کشمش تنها از طریق برخی از مراکز عرضه کننده عمده یا توسط برخی تامین کنندگان این محصول برای خریداران عمده در نظر گرفته می شود که سطح مناسب تری را نسبت به قیمت خرده دارا می باشد.اما در رابطه با انواع کشمش های موجود در بازار که تحت این قیمت ها به فروش می رسند، می توان از کشمش پلویی زرد نام برد.در این باره باید بیان داشت کشمش پلویی زرد توسط مراکز پخش به سراسر کشور ارسال می شود.در این حیطه عمده فروشان این محصول نیز ممکن است در زمره پخش کننده و توزیع کنندگان کشمش به شمار آیند.

فروش کشمش
کانال تلگرام