فروش کشمشhttp://raisincenter.ir/wp-content/uploads/2018/12/header-banner01.jpg
خانه / کشمش پلویی / قیمت کشمش پلویی امروز | نمایندگی پخش و فروش انواع کشمش در ایران

قیمت کشمش پلویی امروز | نمایندگی پخش و فروش انواع کشمش در ایران

به انگور خشک شده، کشمش می گویند. کشمش انواع و اقسام مختلف دارد، درست همان طور که انگور انواع مختلفی دارد. در میان تنوع کشمش، کشمش پلویی که کشمش سیاه یا قهوه ای است، کاربرد در پلو دارد. بهترین نوع کشمش، آن کشمشی است که بدون مواد شیمیایی درست شده باشد؛ یعنی در هوای آزاد و زیر تابش نور خوشید و یا در سایه خشک شده باشد. در این جا باید ذکر شود که روش های مختلفی برای خشک کردن انگور وجود دارد. کشمشی با آفتاب خشک می شود، کیفیت بالایی از لحاظ تغذیه دارا است. سرخی رنگ این کشمش، ملاک تشخیص آن از دیگر کشمش هاست. 

برای این که از قیمت کشمش پلویی امروز مطلع شوید، باید به فروشگاه های متنوع خوار و بار فروشی یا آجیل فروشی ها بروید. این کشمش را هم چنین می توانید از فروشگاه های مواد غذایی تهیه بفرمایید. 

کشمش خواص زیادی دارد که عبارتند از: 

 • رفع کم خونی 
 • رفع ضعف عمومی 
 • اشتهاء آور 
 • رفع سموم بدن 
 • فعال کردن کلیه ها 
 • فیبر زیاد 
 • کاهش کلسترول 
 • بهبود عملکرد روده ها 
 • و غیره 

از طرفی، خوردن کشمش برای کسانی که از بیماری نقرس و رماتیسم رنج می برند و خانم های حامله و مادران شیرده، توصیه می شود. مصرف کشمش برای افرادی که به افسردگی، مشکلات عصبی و اضطراب مبتلا می باشند، توصیه می شود. 

قیمت کشمش پلویی امروز | نمایندگی پخش و فروش انواع کشمش در ایران

مرکز خرید کشمش پلویی درجه یک

مرکز خرید کشمش پلویی درجه یکبرای تهیه کشمش پلویی مرغوب و درجه یک، به مراکز فروش خشکبار باید رفت. این مراکز در سراسر کشور وجود دارند. در هر محلی حتی سوپر مارکت ها نیز کشمش پلویی را به فروش می رسانند. برای این که غذای تان طعم و مزه خوبی بگیرد و کشمش پلویی ای خریداری کنید که شن ریزه نداشته باشد و تمیز باشد، بهتر است به فروش گاه های مواد غذایی که کشمش های پلویی را بسته بندی شده به فروش می رسانند بروید. اما می توان کشمش پلویی تمیز و مرغوب را به طور فله خریداری کرد. 

قیمت روز کشمش

قیمت روز کشمشقیمت کشمش، همان طور که می دانید، بستگی به نوع و طرز خشک شدن انگور آن دارد. البته نوع انگور هم اهمیت دارد. اگر می خواهید از قیمت روز کشمش سر در بیاورید، بهترین راه این است که به نزدیک ترین بازار خشک بار یا فروشگاه خشک بار منزل تان بروید. اگر وقت این کار یا حوصله گشتن در بازار را ندارید، می توانید به اینترنت مراجعه کنید. سایت های زیادی هستند که کشمش را با قیمت های متفاوت به فروش می رسانند. چند تا از انواع کشمش ها را که فروشگاه های اینترنتی در معرض فروش گذاشتند، در پایین ذکر می نمایم: 

 • کشمش پلویی خشک پاک مقدار ۳۵۰ گرم، با قیمت ۱۳۲۰۰ هزار تومان 
 • کشمش پلویی سحرخیز مقدار ۲۰۰ گرم، با قیمت ۱۱۳۸۰ هزار تومان 
 • کشمش سبز خشک پاک مقدار ۴۵۰ گرم، با قیمت ۲۶۵۰۰ هزار تومان 
 • کشمش بدون دانه گلستان مقدار ۳۰۰ گرم، با قیمت ۱۳۹۰۰ هزار تومان 
 • کشمش بدون دانه گلستان مقدار ۱۰۰ گرم با قیمت ۴۹۰۰ هزار تومان 

خرید و فروش کشمش پلویی

خرید و فروش کشمش پلویی خرید و فروش کشمش پلویی نه تنها در سوپر مارکت ها مغازه های خشک بار فروشی صورت می گیرد که در سایت های اینترنتی متنوع نیز می توان این ماده غذایی مقوی را خریداری کرد. به سایت های متفاوت سر بزنید و با نگاهی گذرا می توانید انواع و اقسام مختلف کشمش را ببینید و اگر خوش تان آمد خریداری کنید. سایت هایی که در حوزه خرید و فروش کشمش پلویی وجود دارند و فعال هستند، بی شمار می باشند. 

انواع کشمش در بازار خشکبار

انواع کشمش در بازار خشکباردر بازار خشک بار انواع کشمش به فروش می رسد. اگر می خواهید از قیمت کشمش تیزابی، قیمت کشمش فخری، قیمت روز کشمش انگوری، قیمت کشمش پلویی۹۷ و قیمت کشمش آفتابی در بازار مطلع شوید، در وهله اول به سایت های فروش اینترنتی مراجعه فرمایید و بعداً به خشک بار فروشی ها و مراکز فروش کشمش در هر شهر و استانی که اقامت دارید. در این بازارها شما در کنار این که قیمت کشمش را جویا می شوید، با انواع کشمش نیز آشنا خواهید شد. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده فروشی کشمش | پخش کشمش پلویی زرد

کشمش از مواد غذایی ارزشمندی است که با طعم دلخواه و شیرینی که به همراه دارد، کمتر کسی می تواند دست رد به سینه اش بزند.این محصول، فرآوری شده انگور بوده و توسط روش های متعددی به مرحله تولید قدم می گذارد. مانند:تولید کشمش به شکل طبیعیتولید کشمش به روش صنعتی یا کارخانه ایبعد از مساله تولید می رسیم به قیمت این محصول پر طرفدار و خوشمزه. در این رابطه باید گفت که قیمت عرضه شده برای کشمش در دو سطح کلی قرار گرفته است:قیمت کلی یا عمدهقیمت خرده یا جزییقیمت عمده فروشی کشمش تنها از طریق برخی از مراکز عرضه کننده عمده یا توسط برخی تامین کنندگان این محصول برای خریداران عمده در نظر گرفته می شود که سطح مناسب تری را نسبت به قیمت خرده دارا می باشد.اما در رابطه با انواع کشمش های موجود در بازار که تحت این قیمت ها به فروش می رسند، می توان از کشمش پلویی زرد نام برد.در این باره باید بیان داشت کشمش پلویی زرد توسط مراکز پخش به سراسر کشور ارسال می شود.در این حیطه عمده فروشان این محصول نیز ممکن است در زمره پخش کننده و توزیع کنندگان کشمش به شمار آیند.

پاسخی بگذارید

فروش کشمش
کانال تلگرام