فروش کشمشhttp://raisincenter.ir/wp-content/uploads/2018/12/header-banner01.jpg
خانه / کشمش پلویی / قیمت کشمش پلویی آفتابی | انواع فراورده های ارگانیک میوه انگور در کشور

قیمت کشمش پلویی آفتابی | انواع فراورده های ارگانیک میوه انگور در کشور

کشمش ها انگورهای خشک شده هستند. این کشمش ها در دو گونه به بازار عرضه می گردند:

 1. سنتی 
 2. صنعتی

در نوع سنتی، انگورها در کشمش خانه و یا فضای باز زیر نور خوشید و سایه گذاشته شده تا به مرور زمان آب خود را از دست بدهند و خشک شوند. از این طریق بهترین کشمش به دست می آید. نوع صنعتی هم البته برخی این روش را در پیش می گیرند؛ ولی برای بهتر نشان دادن فرآورده به آن افزودنی هایی می زنند و یا سعی می کنند آن را زودتر خشک کنند. قیمت کشمش پلویی آفتابی متفاوت است.

قیمت کشمش پلویی آفتابی | انواع فراورده های ارگانیک میوه انگور در کشور

قیمت کشمش پلویی آفتابی

قیمت کشمش پلویی آفتابیقیمت کشمش پلویی آفتابی به ارگانیک بودن ان بستگی دارد. یک کشمش پلویی هر چه رنگش بهتر و قرمزتر باشد، نشان می دهد که کیفیت خوبی دارد. قیمت کشمش سبز را نیز کارخانه ها و تولید کنندگان تعیین می کنند. در این دو کشمش، قیمت کشمش پلویی ۹۷ بیشتر بود. 

اگر به دنبال سوال کشمش پلویی کیلویی چنده می گردید، بهتر است به فروشگاه های مواد غذایی سر بزنید. در این جا به چند نوع کشمش و قیمت های آن ها اشاره می شود:

 • کشمش ۳۵۰ گرم، قیمت: ۱۴۷۰۰ تومان
 • کشمش ۲۰۰گرم، قیمت: ۹۹۰۰ تومان
 • کشمش ۳۰۰ گرم، قیمت: ۱۳۵۰۰ تومان

خرید کشمش پلویی با قیمت مناسب

خرید کشمش پلویی با قیمت مناسبخرید کشمش پلویی با قیمت مناسب را می توانید از فروشگاه هایی انجام دهید که در سطح شهر فعالیت می کنند. اصولاً کشمش های پلویی را در هر سوپر مارکتی می توان پیدا کرد؛ ولی تولیدکنندگان آن را در دو نوع به بازار عرضه می دارند:

 1. فله ای
 2. بسته بندی

قیمت فله ای اگر توجه کرده باشید، نسبت به بسته بندی شده ها پایین تر است که این برمی گردد به نوع بسته شده آن. کشمش پلویی برتر را همچنین می توانید از عطاری ها هم خریداری کنید. گفتنی است که انواع کشمش پلویی هست که به انگور آن ربط مستقیمی دارد.

مراکز تهیه کشمش پلویی در ایران

مراکز تهیه کشمش پلویی در ایرانمراکز تهیه کشمش پلویی در ایران، بازارهایی هستند که در آن خشکبار به فروش می رسند. در این بازارها شما مغازه های بزرگ یا کوچکی را مشاهده می نمایید که در کار فروش انواع آجیل ها هستند. 

از سوی دیگر آجیل فروشی های سطح شهر هم خود مراکز تهیه کشمش پلویی به شمار می روند. شما می توانید کشمش را در سه نوع زیر در بازار تهیه کنید:

 1. کشمش پلویی
 2. کشمش سبز
 3. کشمش تیزابی

در این بین کشمش پلویی از لحاظ قیمت هم گران تر از سایر کشمش های تولید شده می باشد. کشمش های پلویی خوب و با کیفیت هستند که بی دانه باشند.

عمده فروشی کشمش پلویی آفتابی

عمده فروشی کشمش پلویی آفتابیفروش عمده کشمش پلویی آفتابی از مراجع زیر صورت می گیرد:

 • تولیدکنندگان: تاکستان های گوناگونی در شهرهای مختلف ایران وجود دارند. مالکان این تاکستان ها در کار تولید کشمش هم هستند. آن ها انگورها را در انواع مختلف خشک می کنند و سپس به صورت عمده به بازار عرضه می دارند.
 • کارخانه ها: شرکت های تولیدکننده محصولات غذایی، کشمش را نیز به صورت عمده روانه بازار می نمایند. این شرکت ها بیشتر در بسته بندی ها این کار را انجام می دهند. 
 • بازار: همان گونه که اشاره شد، بازارهای متفاوتی در شهرهای گوناگون وجود دارند که در آن جا هم می توان کشمش را به گونه عمده خریداری کرد. 

تولید کنندگان برتر کشمش پلویی در کشور

تولید کنندگان برتر کشمش پلویی در کشورتولید کنندگان برتر کشمش پلویی در کشور، شرکت های گوناگونی هستند. این شرکت ها را می توانید از گوشه و کنار کشور پیدا کنید. البته آن ها برای سهولت خرید مشتریان خود نمایندگی های مختلفی ایجاد کردند و در ضمن می شود محصولات شان را از فروشگاه های سطح شهر خریداری کرد. این شرکت ها محصولات غذایی دیگری را نیز تولید می کنند. در این جا به چند نام آشنا اشاره می شود که در کار تولید کشمش های مرغوب در بسته بندی های متفاوت هستند: 

 • شرکت سحرخیز
 • شرکت گلستان
 • شرکت مانی
 • شرکت خشک پاک
 • شرکت گلها 
 • و …

محصولات این شرکت ها را می توانید در اینترنت هم پیدا کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید کشمش خوب | جدیدترین قیمت کشمش پلویی قوچان در بازار

جدیدترین قیمت کشمش پلویی در شهرهایی همچون قوچان ارائه شده و بازار از فعالان این حوزه در شرقی ترین شهرهای کشور استفاده ای بهینه را می تواند برای تهیه ی محصولی با

پاسخی بگذارید

فروش کشمش
کانال تلگرام