فروش کشمشhttp://raisincenter.ir/wp-content/uploads/2018/12/header-banner01.jpg
خانه / کشمش / قیمت کشمش | قیمت کشمش پلویی قوچان در بازار

قیمت کشمش | قیمت کشمش پلویی قوچان در بازار

قیمت کشمش پلویی قوچان در بازار اگر با قیمت مناسبی برای فروش ارائه شود متقاضیان زیادی خواهد داشت، پس یک مرکز پخش خوب باید بتواند در کنار کیفیت، قیمت مطلوبی به مشتری خود ارائه دهد.
گاهی محصولاتی را در کشورمان می یابیم که با توجه به سطح تولید بالا گزینه ای خوب برای سرمایه گذاری در شهرهایی هستند که این پتانسیل را در اختیار دارند.
قوچان به عنوان یکی از تولید کنندگان کشمش در کشور شناخته شده است که با بهره مندی از این اقلیم می توانیم به رشد بازار کشمش همیشه امیدوار باشیم.
کشمش پلویی قوچان در بازار یکی از محصولاتی است که بسیار کاربردی بوده و خیلی ها تمایل به استفاده از این محصول دارند.
زمانی که در اینترنت به دنبال خواص کشمش باشیم به موارد زیادی دست پیدا می کنیم، همچون

 • کاهش کم خونی
 • رفع ضعف بدنی
 • دفع سموم از بدن
  کشمش به دلیل داشتن مقدار زیادی فیبر از عفونت های که موجب التهاب در عظلات و اندام های داخلی می باشد بهبود می بخشد.
 • فعالیت بهتر کلیه
 • درمان لثه و دندان
 • کاهش وزن
 • تقویت حافظه
 • تقویت کننده برای مادران باردار
 • تقویت اعصاب و بهبود افسردگی
 • کاهش مناسب کلسترول
 • پیشگیری سرطان
 • کاهش گرفتگی عضلات
 • کاهش آب های اضافی بدن
 • سلامتی چشم
 • سلامت استخوان که از پوکی استخوان جلوگیری می کند.
 • آنتی اکسیدانی مناسب
 • ویتامین های بالا
 • و…

که همه ی این موارد می توانند عاملی باشند تا ما کشمش را گزینه ای خوب برای استفاده در غذاهایمان نیز بدانیم.

قیمت کشمش | قیمت کشمش پلویی قوچان در بازار

فروش عمده کشمش پلویی قوچان در بازار

فروش عمده کشمش پلویی قوچان در بازارکشمش ها از جمله محصولاتی می باشد که به لیلل خشک کردن انگور به دست می آید و به دلیل خاصیت فراوانی که دارد در کشور ایران وحتی سرتاسر جهان طرفداران بسیاری دارد. 

فروش عمده انواع مختلف کشمش می تواند در دستور کار بازرگانی های مختلف باشد، بی شک این محصول به دلیل فوایدش است که تا این حد استقبال کننده دارد.
کشمش پلویی قوچان در بازار یکی از پرفروش ترین محصولات محسوب می شود.
کشمش های پلویی خود به دو دسته تقسیم می شوند

 • کشمش پلویی سیاه
 • کشمش پلویی طلایی

این دو مدل در بازار صنایع غذایی به صورت بسته بندی های مختلف ارائه می شوند.
برای خرید و فروش اینگونه محصولات که در شهرهای مختلف استقبال کنندگان زیادی دارند، تولیدی ها کار سختی نخواهند داشت، کافیست کیفیت محصول بالا باشد تا فروشی تضمین شده رقم بخورد.

مرکز توزیع کشمش در ایران

مرکز توزیع کشمش در ایرانخراسان یکی از بزرگترین استان های ایران است که در سطح وسیعی تولید این محصول را دارد.

کشمش زمانی خواص بهتری را به بدن می رساند که روش تولیدی مطلوب داشته باشد، یعنی بدون اینکه از مواد شیمیایی استفاده کنیم، پروسه ای خوب و بسیار عالی را در دستور کار قرار دهیم.
تولید کشمش با انگوری که در هوای آزاد و با نور خورشید خشک شود بی شک دارای فواید بهتری است.
در یک مرکز توزیع خوب ما می توانیم به محصولاتی دسترسی داشته باشیم که تنوع بالایی را دارند، در این شرایط خرید با شرایطی بهتر حاصل می گردد.

سایت اینترنتی خرید عمده کشمش

سایت اینترنتی خرید عمده کشمشبه عنوان یک مسیر جدید برای خرید و فروش کشمش باید بدانیم بازارهای اینترنتی این روزها در قالب سایت های عمده فروشی می توانند کمک خوبی باشند.
بازرگانی های بزرگ، تاجران و فروشگاه های مختلف از این طریق خواهند توانست به محصولاتی که می خواهند با کمترین هزینه رفت و آمد برسند.

خرید اینترنتی کشمش آفتابی یکی از انواع کشمش های موجود در بازار است که بسیاری از افراد به خرید این نوع کشمش ها نیز با توجه به نیاز خود تمایل دارند. این کشمش ها به دلیل این که در زیر آفتاب خشک می شوند به کشمش های آفتابی شهرت دارند و قیمت کشمش آفتابی در بازار های اینترنتی همانطور که گفته شد به دلیل هزینه های رفت و آمد و سایر هزینه های جانبی و عرضه مستقیم کالا بسیار مقرون بصرفه می باشد.

یکی از جمله محصولات عرضه شده در این فروشگاه های اینترنتی کشمش انگوری است کشمش های انگوری در واقع میوه رسیده شده انواع مختلف انگور بی دانه می باشد که به رنگ زرد کهربایی و یا قهوه ای روشن وجود دارد که به روش دود گوگرد خشک می شود. که شما می توانید قیمت روز کشمش انگوری را با مراجعه به این سایت ها مطلع شوید.

قیمت کشمش

قیمت کشمشکشمش یکی از جمله محصولات مهم صادرات کشور ایران می باشد و ایران یکی از کشور های مهم تولید کننده ی انگور و کشمش در دنیا بشمار می رود.

از جمله عوامل موثر بر قیمت کشمش به صورت عمده می توان به موارد زیر اشاره داشت که عبارتند از:

 • بسته بندی محصول
 • حمل و نقل
 • هزینه فرآوری

کشمش در واقع می توان گفت از خشک شدن انواع انگور به روش های مختلفی بدست می آید و نام های متفاوتی دارد. کشمش ها همانطور که گفته شده دارای چند نوع می باشند که عبارتند از:

 • آفتابی
 • دودی
 • تیزابی

که همه آن ها کشمش می باشند فقط به دلیل متفاوت بودن نحوه خشک شدن آن ها نام های متفاوتی در بازار شناخته و به فروش می رسند و قیمت کشمش سایه خشک و آفتابی با یکدیگر متفاوت می باشند.

انواع کشمش

انواع کشمشهمانطور که قبلا گفته شد کشمش ها به دلیل نحوه خشک شدن و تولید آن ها دارای انواع متفاوتی می باشند. 

کشمش های آفتابی را بعد از چیدن از درخت در آفتاب تند به بند آویزان می کنند تا خشک شود و این کشمش ها تغییر رنگ داده و ساه رنگ می شوند ولی در تولید آن ها هیچ گونه ماده شیمیایی بکار برده نمیشود.

کشمش های دودی را در اتاقی آویزان می کنند و سپس گوگرد را دود می کنند تا دودهآن بر روی دانه های انگور بشیند، کشمش های که خریداری می کنید و بر روی داتع های آن روغنی نشسته است نشان دهنده این است که از روش دود کردن گوگرد خشک شده است. 

کشمش ها باید اصولا با دوز معینی تیطاب خشک شوند در غیر این صورت سرطان زا می باشند. 

فروش کشمش افتابی در اصفهان و سایه خشک آن به دلیل ارگانیک بودن آن بسیار طرفدار دارد.

سایت خرید کشمش پلویی

سایت خرید کشمش پلوییکشمش پلویی نیز یک نوع خاص از انگور های بی دانه ریز می باشند. در تهیه کشمش پلویی نیز به میزان کم از تیزاب استفاده می شود. اما اگر کشاورزان در استفاده از اندازه تیزاب استاد و مطلع نباشند، احتمال سرطان روده برای استفاده کنندگان بسیار بالا می رود. حتما باید قبل از استفاده از این نوع کشمش ها آن ها را بدرستی بشوید. هنگام پخت نیز به این نکته توجه داشته باشید که آن ها را بسیار نیاید سرخ کرد چرا که روغن زیادی به خود جذب می کند. 

یکی از راه های خرید کشمش ارزان پلویی می توانید به سایت های اینترنتی که امروزه بسیاری از افراد که زمان و وقت کافی ندارند به راحتی می توانند در هر موقع از شبانه روز به این سایت مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را با قیمت بسیار مناسب خریداری کرد. شما با مراجعه به این سایت ها می توانید سایر محصولات را با قیمت مناسب خریداری کنید. 

نمایندگی فروش کشمش در سراسر کشور

نمایندگی فروش کشمش در سراسر کشورقوچان یکی از جمله شهرستان های استان خراسان رضوی است که دارای تاکستان های فراوانی می باشند. حدود ۴۵۰۰۰ هکتار از باغات شهرستان قوچان تاکستان های انگور تشکیل می دهند و سالانه ۹۰ هزار تن انگور از تاکستان های خود برداشت می کند. 

محصول بدست آمده از تاکستان ها به کشور های حاشیه خلیج فارس و همچنین کشور های اروپایی صادر می شود.

انگور های پرورش داده شده در تاکستان های این شهرستان به صورت کاملا ارگانیک و بدون هیچ گونه ماده افزودنی تولید می گردند. 

۲۳ نوع انگور در این شهرستان پرورش داده می شود اما می توان گفت ۹۰ درصد از آن نوع سلطانی بی دانه که بیشتر برای تهیه کشمش مورد استفاده قرار می گیرد و ۱۰ درصد باقی مانده انواع انگور های لعل، سبز انگور، عسگری و خلیلی بی دانه را تشکیل می دهد.

همانطور که گفته شد برای خرید کشمش بدست آمده از انگور سلطانی بی دانه می توانید به نمایندگی های فروش کشمش در سرتاسر کشور مراجعه نماید چرا که در این مراکز قیمت کشمش بی دانه بسیار مقرون بصرفه می باشد. قیمت کشمش قوچان عرضه شده در این مراکز به دلیل حذف واسطه ها به قیمت درب کارخانه و به صورت مستقیم عرضه می شود.

برترین تولید کنندگان کشمش در ایران

برترین تولید کنندگان کشمش در ایرانبیشترین باغ های زیر کشت انگور در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و همدان می باشد. 
چندین شهر در کشور ایران وجود دارد که بهترین نوع کشمش در باغات این شهرستان ها کشت می شود که عبارتند از:

 • ملایر
 • کاشمر

شهرستان ملایر یکی از جمله شهرستان های، استان همدان است که دارای بیش ۶۳ هزار هکتار باغ می باشد و بزرگ ترین تولید کننده انگور در کشور ایران بشمار می رود. ملایر دارای تاکستان های بسیاری از انگور است و بیشترین نوع انگور همان انگور کشمشی است. 

کشمش بدست آمده در شهرستان ملایر، استان همدان در کشور ایران در میان عام و خاص شهرت بسیار زیادی دارد. 

در این استان دو نوع کشمش بدست می آید که عبارتند از:

 • کشمش قرمز
 • کشمش سبز

صادرات کشمش به نقاط مختلف جهان

صادرات کشمش به نقاط مختلف جهانکشمش یکی از جمله محصولات صادراتی کشور بشمار می رود. ملایر می توان گفت یکی از مهم ترین شهر های تولید کشمش می باشد که محصول تولیدی خود را به بسیاری از کشور ها که در ادامه بیان خواهیم نمود صادر می شود که عبارتند از:

 1. روسیه 
 2. عراق
 3. آذربایجان
 4. افغانستان
 5. امارات
 6. بلاروس
 7. انگلیس

کشمش تیزابی صادراتی از جمله کشمش های بدست آمده از باغات شهرستان ملایر می باشد. این نوع کشمش بیشتر به عنوان تنقلات مورد استفاده قرار می گیرد. در این استان علاوه بر کشمش سبز که در تیزاب زده شده و در سایه خشک می شود، کشمش قرمز نیز کش می شود که در انواع غذا ها مانند آب دوغ، کشمش پلو، عدس پلو استفاده می گردد. 

کشور ایران علاوه بر صادرات کشمش به کشور های دیگر سایر محصولات مرغوب تولیدی خد را با کیفیت بالا صادر می کنند. 

مراکز تهیه کشمش در بسته بندی های متفاوت

مراکز تهیه کشمش در بسته بندی های متفاوتشهرستان کاشمر به دلیل داشتن تاکستان های فراوان به جهت تولید انگور لطیف و کشمش بی نظیرش، شربت خانه خراسان شهرت یافته است. 

این محصول به لحاظ لطافت، شیرینی، زودرسی و عاری بودن از آلودگی های خاکی و تماس ناشتن خوشه با خاک بسیار محصر بفرد می باشد، همچنین در تولید این محصول در تمامی مراحل اعم از کاشت و داشت از هیچ کدام از سموم استفاده نشده است. 

۲۵ درصد انگور تولید شده در کاشمر به مصرف تازه خوری می رسد و ۷۵ درصد آن به کشمش تبدیل می گردد.

کشمش تولید شده در شهرستان کاشمر، استان خراسان جنوبی به د صورت است که عبارتند از:

 • سبز 
 • طلایی

کشمش کاشمر به نام کشمش سبز قلمی شهرت دارد و مورد توجه بسیاری از کشور ها قرار گرفته است. کشمش کاشمر در بسته بندی ۳ کیلویی عرضه و به فروش می رسد. 

فروش کشمش طلایی عمده را می توانید از مراکز معتبر و نمایندگی ها در بسته بندی های متفاوت متاسب به خواسته خود خریداری نماید.

خرید ارزان ترین کشمش ها

خرید ارزان ترین کشمش هابه حبه های درشت خشک شده انگور سیاه، مویز گفته می شود. این نوع خشکبار به دلیل شکل ظاهری و رنگی که دارد با کشمش متفاوت می باشد ولی از لحاظ خاصیت تا حدود بسیار زیادی شبیه کشمش می باشد.

مویز بر اثر خشک شدن خاصیت های خود را از دست نمی دهد و حتی اثر نیرو بخشی آن بسیار زیاد تر می شود. 
مویز سرشار ار ویتامین های A,B,E و شامل املاحی مانند کلسیم، فسفر و پتاسیم می باشد که استفاده از آن و قرار دادن در وعده های غذایی بسیار توصیه می گردد.

فروش کشمش به صورت عمده را می توانید به نمایندگی ها و مراکز فروش معتبری که این محصولات را با قیمت ارزان عرضه می نمایند خریداری کنید. 

مویز همچنین دارای اسید چرب امگا ۳ و امگا ۶ است. می توان در اینجا به این نکته اشاره داشت که بهترین و پرخاصیت ترین نوع مویز پر گوشت، کم دانه یا بی دانه آن می باشد. 

قیمت کشمش مویز بی دانه نسبت به قیمت مویز با هسته نسبتا گران تر است که باز هم این تفاوت قیمت ممکن است به دلایل چون نوع بسته بندی و وزن و برند قیمت مویز با هسته بیشتر شود.

کارخانجات تولید کشمش

کارخانجات تولید کشمشتاکستان یکی از شهرستان های استان قزوین است. این شهرستان دارای تاکستان های بسیاری است که به دلیل تاکستان های بسیاری که دارد در سال ۱۳۷۱ نام شهر از سیادان به تاکستان تغییر نام پیدا کرد. کشمش بدست آمده در این شهرستان به کشور های دیگر نیز صادر می گردد. 
کشاورزان این شهرستان در تاکستان های خود کشمش پلویی بسیار خش طعمی را تولید می کنند که به کشور های مختلفی در تمام دنیا که در ادامه بیان خواهیم کرد صادر می شود که عبارتند از:

 • روسیه
 • اکراین
 • کشور های شرق آسیا

کشمش سلطانی و کشمش پلویی بدست آمده از باغات تاکستان یکی از بهترین نوع انگور های این شهرستان بشمار می رود. 

در این شهرستان کارخانجات تولید کشمش  فراوانی فعالیت می کنند که توانسته اند با استفاده از دانش کارشناسان خبره و بروزترین تکنولوژی در حال حاضر محصولات مرغوبی را تولید کنند. شما می توانید محصولات تولیدی این کارخانه ها را از نمایندگی ها و مراکز معتبری که به فروش عمده کشمش پلویی این شهرستان می پردازند خریداری کنید چرا که قیمت کشمش تاکستان عرضه شده در این مراکز بسیار مقرون بصرفه و به قیمت کارخانه می باشد.

فروش عمده کشمش

فروش عمده کشمش کشمش های سرکه ای در واقع به نوعی کشمش گفته می شود که با استفاده از دستگاه های که در ادامه بیان خواهیم نمود تولید می گردد که عبارتند از:

 1. سورتنیگ لیزری و دوربینی
 2. دستگاه های کالر سورتر جدا سازی

این نوع محصول ممکن است هر نوع کشمشی چون کشمش تیزآبی، کشمش آفتابی، کشمش سبز قلمی، کشمش دودی، کشمش مویز و … که در کارخانه تولید و بسته بندی می شود و با قیمتت مناسب و با بهترین کیفیت به بازار عرضه می گردد و به فروش می رسد. 

کشمش سرکه ای در واقع می توان گفت کشمش جدا شده ای است جدا سازی شده هر نوع کشمش می باشد که می توانید در تهیه انواع غذا ها، دسر ها و … استفاده کنید. 

قیمت کشمش سرکه ای تولید شده در کارخانه ها در نمایندگی ها و مراکز فروش به قیمت مناسب عرضه می گردند.

برترین فروشندگان کشمش در کشور

برترین فروشندگان کشمش در کشورکارخانه کشمش تاکستان توانسته است با استفاده از دانش و دستگاه های بروز و پیشرفته محصولات تولیدی خود را با کیفیت و بسته بندی بسیار مناسب در بازار عرضه دارد. قیمت کشمش پلویی فله ای به دلیل نداشتن هزینه بسته بندی قیمت پایین تری دارند.

برترین فروشندگان کشمش در کشور که قیمت کشمش پلویی ۹۷ خود را بسیار مقرون بصرفه و با بسته بندی مناسب عرضه می کنند نمایندگی ها و مراکز معتبری هستند که محصولات مرغوب بدست آمده از تاکستان های که در کارخانه ها فراوری و بسته بندی شده اند عرضه می دارند.

شما با مراجعه می توانید سایر محصولات تولیدی از انگور مانند شیره انگور، سه شیره، لواشک، شیرینی و سایر محصولات دیگر را خریداری نماید.

موارد استفاده از کشمش

موارد استفاده از کشمشکشمشی که در بازار به فروش می رسد معمولا آماده استفاده می باشد و می توانید آن را به صورت های مختلفی استفاده نماید که عبارتند از:

 • مصرف آن به تنهایی به عنوان یک میان وعده
 • همراه برنج
 • انواع چاشنی ها
 • سالاد 
 • فلات سرد و گرمم مانند بلغور جوی دوسر یا گرانولا
 • انواع پودینگ

کشمش مانند سایر تنقلات دیگر معمولا بهه صور مخلوط همراه انواع آجیل مصرف استفاده می شود. یکی از محبوب ترین تنقلات محبوب ایرانی ها می توان به نخودچی و کشمش اشاره داست. 

در بعضی از مواقع کشمش به محصولات پخته شده مانند کوکی ها و انواع شیرینی اضافه می گردند و این امر باعث می شود تا رطوبت محصول نهایی حفظ شود. کشمش می توان در هر غذای پخته گرم یا سرد، سالاد ها و سبزیجات میل بفرمائید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کشمش پاک شده درجه یک ارزان با فروش عمده

کشمش یکی از خشکبار های پر مصرف و خوشمزه ای است که طرفداران زیادی در بین مردم دارد. از کشمش ها به عنوان یک آجیل پر خاصیت یاد می شود زیرا دارای خواص درمانی زیادی

فروش کشمش
کانال تلگرام