فروش کشمشhttp://raisincenter.ir/wp-content/uploads/2018/12/header-banner01.jpg
خانه / قیسی / قیمت قیسی در بازار ایران | فروش عمده آن در بازار

قیمت قیسی در بازار ایران | فروش عمده آن در بازار

قیسی نوعی از زدآلو است که بسیار شیرین و مطبوع است و در اطراف دماوند، آمل و تسوج آذربایجان شرقی فراوان است. بهترین نوع آن در شهرستان تسوج یافت می شود. همچنین برگه زدآلو خشک شده را قیسی می نامند و به آن برگه زدآلو نیز گفته می شود. قیسی همچنین دارای خواص زیادی همچون فیبر رژیمی، ویتامین C، ویتامین A، بتاکاروتن، آهن، پتاسیم و … است. و اما قیمت قیسی در بازار ایران چگونه است؟ قیمت آن با توجه به زحمت تولید و خواص بالا طبیعتا زیاد است.

قیمت قیسی در بازار ایران | فروش عمده آن در بازار

قیمت قیسی در بازار ایران

قیمت قیسی در بازار ایران قیمت قیسی با توجه به خواص بالا و تولید پرزحمت نسبتا بالا است. ولی فروشنده هایی هستند که با قیمت مناسب تری این محصولات را عرضه می کنند. تیم رادین با شعار سود کمتری رضایت مندی بیشتری فعالیت خود را انجام می دهد. قیمت روز قیسی تبریز به صورت آنلاین اعلام می گردد. قیسی تبریز یکی از انواع بهترین قیسی های شناخته شده در بازار می باشد. از آنجایی که قیسی محصول بسیار متنوعی می باشد، مرکز تولید آن نیز بسیار متفاوت خواهد بود. قیسی زردآلو معروف ترین قیسی است که در بازار همه آن را می شناسند، قیسی خشک زردآلو به شکل های مختلفی تولید می گردد و با نام های دیگری همچون برگه و پر قیسی شناخته می شود. مصرف گنندگان قیسی آن را برای تولید محصولاتی ناب و دلپذیر همچون لواشک، ترشک و مربای آن به کار می برند، این موارد تنها یکی از کاربردهای قیسی در صنعت می باشد، علاوه بر این قیسی خشک به صورت خانگی نیز کاربرد های زیادی دارد به همبن دلیل بازار خرید و فروش قیسی همواره گرم می باشد. 

خرید و فروش قیسی در بازار

خرید و فروش قیسی در بازاریکی از بازارهای فروش پررونق مواد غذایی مربوط به قیسی های خشک می شود این محصولات با درجه کیفی بالا در مناطقی متعدد توزیع می گردند.قیسی زدآلو به صورت اینترنتی از طریق نمایندگی عرضه می گردد. قیسی در مناطق محتلفی توزیع می شود. بازارهای فروش قیسی عرضه کننده نمونه های مرغوب تولید شده در بخش های مختلف کشور و یا حتی خارج کشور هستند. تجارت قیسی درجه یک جزو محصولات منتخب در تجارت صادراتی می تواند باشدکه موقعیت های فروش آن و هماری با سایر کشور ها به شکل عرضه اینترنتی سامان دهی می گردد.

اولین تولید کننده قیسی در ایران

اولین تولید کننده قیسی در ایرانایران پس از ترکیه دومین تولید کننده زرد آلو در جهان است. استان آذربایجان شرقی با شرایط اقلیمی، آب و خاک متنوع توانمندی های ویژه ای برای ساخت و توسعه باغ های میوه سردسیری و خشک و نیمه گرمسیری دارد. این استان در زمینه کشت و تولید زردآلو از دبر باز حزء عمده محصولات باغی آذربایجان شرقی به شمار می رفته. با داشتن ۱۰۸۸۵ هکتار سطح زیر کشت در زمان حال مقام اول کشور را داراست. زردآلو به دلایل متعددی میتواند نقش مهمی در صنعت میوه کاری ایفا کند. ازجمله مهمترین آن ها شرایط آب و هوایی مناسب اکثر نقاط ایران برای پرورش زدآلو می باشد.

صادرات قیسی به کشور های همسایه

صادرات قیسی به کشور های همسایهصادرات انواع خشکبار شامل انواع کشمش مانند کشمش طلایی، کشمش تیزابی، مویز، کشمش سبز کاشمر، کشمش آفتابی، انواع پسته،  آلو بخارا، انواع خرما، انواع زرشک، بادام، فندوق، برگه زردآلو،قیسی خشک، برگه هلو و …به سایر کشورها انجام می شود که یکی از شرکت های صادر کننده تجارت طلایی عمان است.

شرکت تولید کننده قیسی صادراتی

شرکت تولید کننده قیسی صادراتیتعدد کارخانه های تولید قیسی باعث ایجاد فضای رقابتی شده است، که منجر به ورود بهترین قیسی ها با عالی ترین درجه کیفی در بازار شده است. رشد و توسعه کارخانه های تولید کننده قیسی در کیفیت این نوع نوع خشکبار تاثیر ویژه ای داشته است. تغییر و تحول اساسی در روند تولید برخی از محصولات، باعث می شود بازار فروش آن نیز متفاوت تر از قبل باشد. قیسی یکی از خشکبارها یا بهتر است بگوییم میوه خشک می باشد که سال های زیادی است که در ایران به صورت انبوه تولید می شود

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

پاسخی بگذارید

فروش کشمش
کانال تلگرام