فروش کشمشhttp://raisincenter.ir/wp-content/uploads/2018/12/header-banner01.jpg
خانه / قیسی زردالو / خرید قیسی زردالو | خرید فراورده های خشک میوه در کشور

خرید قیسی زردالو | خرید فراورده های خشک میوه در کشور

قیسی همان زردآلو می باشد که خشک شده است. قیسی از خواص مختلفی برخوردار می باشد که برای بیماران دیبابتی، فشار بالای خون، کلسترول بالا و … بسیار مفید می باشد. طرز تهیه قیسی به دو سه صورت انجام می گیرد:

 • قیسی آفتابی
 • قیسی کارخانه ای
 • قیسی تیزابی

در این سه روش تولیدکنندگان، آن را پس از آماده شدن به بازار عرضه می دارند. قیسی ها را می توان همجنین در شهرهای مختلف و از سوپر مارکت های شهر هم خریداری نمود. خرید قیسی زردالو از راه های گوناگون امکان پذیر می باشد. این نوع از خشکبار بسیار مفید و پر مصرف است. 

 خرید قیسی زردالو | خرید فراورده های خشک میوه در کشور

خرید قیسی زردالو

 خرید قیسی زردالوخرید قیسی زردالو از جاهای گوناگون امکان پذیر می باشد که شما به راحتی می توانید آن را به دست آورید:

 1. فروشگاه ها: همه مغازه هایی که در کار خرید و فروش انواع محصولات غذایی می باشند، قیسی را عرضه می دارند. قیسی را همچنین می توانید به دو نوع، فله و بسته بندی خریداری کنید. در نوع بسته بندی هم وزن های مختلفی دارا می باشد.
 2. اینترنت: یکی دیگر از راه های ساده این است که به و بسایت های اینترنتی سر بزنید. این وب سایت ها قیسی را در وزن ها مختلف و کیفیت های گوناگون به فروش می رسانند. 

لیست قیمت قیسی زردالو

لیست قیمت قیسی زردالوقیمت قیسی زردالو ربط مستقیم به قیمت زردآلو دارد. همچنین قیمت قیسی در تبریز و شهرهای دیگر اگر خواسته باشید به صورت فله ای خریداری کنید، متفاوت است؛ ولی شرکت های تولیدی این شرایط را مهیا کردند که شما بتوانید در سراسر کشور با قیمت واحد آن را خریداری کنید. 

به چند نوع از قیسی که در بسته بندی های گوناگون و همچنین فله ارائه می شود، در این جا توجه کنید. این قیسی ها قیمت های متفاوتی دارند:

 • مقدار ۳۳۰ گرم، قیمت: ۱۶۴۳۰ تومان
 • مقدار ۴۵۰ گرم، قیمت: ۲۵۲۰۰ تومان
 • مقدار ۳۰۰ گرم، قیمت: ۲۳۵۰۰ تومان 

عمده فروشی قیسی در بازار داخلی

عمده فروشی قیسی در بازار داخلیفروش عمده برگه زردآلو یا همان قیسی در بازار داخلی از سوی شرکت هایی انجام می شود که آن را تولید و به فروش می رسانند. این شرکت ها را می توانید از طریقه های مختلفی پیدا نموده و با آنان وارد مذاکره و معامله شوید. عموماً کسانی که در کار خرید عمده محصولات هستند را می توان به دو نوع تقسیم بندی کرد:

 1. صادر کنندگان
 2. فروشندگان جزئی 

فروش عمده قیسی طوری صورت می پذیرد که تولیدکنندگان پس از آماده سازی محصول آن را به سفارش دهندگان و همچنین مغازه های سطح شهر توزیع می کنند. البته عهده دار پخش و توزیع نمایندگی های آنان هستند که به نوعی عمده فروش می باشند.

مراکز فروش انواع قیسی

مراکز فروش انواع قیسی مراکز فروش انواع قیسی در شهرهای گوناگون متفاوت است. ما در برخی از شهرستان هایی که باغ های زردآلوی وسیعی وجود دارد شاهد این هستیم که قیسی در کنار خرید و فروش زردآلو صورت می گیرد. قیسی را می توان در انواع مختلف خریداری کرد. 

شهرها هر کدام بازارهای هایی در خصوص ارائه خشکبار دارند. همچنین خشکبار فروشی ها نیز در این زمینه فعالیت گسترده ای دارند.

اگر هم اینترنت را به نوعی خواسته باشیم مرکز فروش به شمار بیاوریم، در وب سایت های مختلف این کار مقدور بوده و شما به راحتی می توانید به صورت جزئی و کلی خرید خود را از فروشگاه های آنلاین انجام دهید. 

تولید کنندگان برتر قیسی زردالو در کشور

تولید کنندگان برتر قیسی زردالو در کشوردر ایران شرکت های گوناگون هستند که بهترین قیسی زردالو را تولید می کنند. این شرکت ها قیسی را تمیز، مرغوب، بدون لک و دانه و همچنین به صورت دانه های منظم و خوش رنگ به بازار عرضه می دارند. عموماً شرکت هایی که در کار تولید انواع محصولات غذایی می باشند، در این کار نیز دخیل هستند که بهترین محصول را به دست مشتریان می رسانند. به برخی از نام های آشنا در این جا اشاره می شود:

 • شرکت فرآورده محصولات غذایی خشک پاک
 • شرکت تولیدی سحرخیز
 • شرکت مانی
 • شرکت چاپار
 • شرکت محصولات غذایی برتر
جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

پاسخی بگذارید

فروش کشمش
کانال تلگرام