فروش کشمشhttp://raisincenter.ir/wp-content/uploads/2018/12/header-banner01.jpg
خانه / کشمش مویز / بازار خرید و فروش مویز ارزان قیمت صادراتی

بازار خرید و فروش مویز ارزان قیمت صادراتی

خشکبار هایی که در اختیار خریداران قرار می گیرد می دانیم که بسیار هستند که هر کدام از میوه و گیاه خاصی حاصل می شوند. گزینه بارز که در اینجا مد نظر است مویز می باشد که حاصل خشک کردن دانه های انگور است. مویز قیمت صادراتی متفاوتی دارد که اغلب نمونه های ارزان قیمت در ایجاد بازار خرید و فروش موفق می باشند.

بازار خرید و فروش مویز ارزان قیمت صادراتی

بهترین برند مویز در بازار تهران

بهترین برند مویز در بازار تهراندر کشور ما شاهد فروش میوه های مختلفی هستیم که از آنها فراورده های متعددی نیز عرضه می گردد. از این موارد می توانیم به میوه آبدار تابستانی انگور اشاره کنیم که در نمونه های مختلفی در دسترس قرار می گیرد. فراورده هایی که از این محصولات به دست می آید در گستره وسیعی قرار می گیرد که گزینه بارز و پرطرفدار کشمش و مویز می باشد.

خشک کردن انگور یکی از راه های رایج برای افزایش طول عمرشان است که همین فراورده ها به این طریق به دست می آیند. مویز را اگر از نظر مواد اولیه در تولید بخواهیم به طور دقیق تر بررسی کنیم باید در مورد انگور شاهانی بگوییم که با رنگ سیاهی که دارد مویز ها را با آن رنگ زیبا آماده می کنند.

برای خرید مویز می دانیم که افراد زیادی اقدام می کنند که معاملات شان را در شهر های مختلفی از کشورمان ایجاد می کنند. شهر تهران از نمونه شهر هایی است که اغلب شاهد خرید و فروش محصولات به صورت عمده هستیم و بسیاری از شهر های کوچک تر در سطح کشور نیاز های خود را از همین طریق برطرف می کنند.

وقتی برای خرید مویز در تهران اقدام می کنیم با نام برند های مختلفی مواجه هستیم، زیرا تولیدکنندگان با انجام تحقیقاتی از بازار پرسود این محصولات اطلاعات کسب می کنند و به تولید این محصولات می پردازند تا سودی عاید خود کنند.

بهترین برند مویز از آن جهت این برتری را پیدا کرده که در ابتدای امر از بهترین نوع انگور ها در خطوط تولید خود استفاده می کند و در مرحله بعد با تولید بهترین مویز ها باکیفیت ترین بسته بندی ها را نیز برای شان قرار می دهند تا با رعایت نکات بهداشتی نظر مشتریان بیشتری را به خود جلب کنند.

در بین انواع مختلف محصولات که با بهترین برند عرضه می گردند مویز شاهانی را می توان مرغوبترین معرفی کرد که با این وجود با بازار فروش پررونق شان در سراسر کشورمان مواجه هستیم.

اولین تولید کننده مویز در ایران

گفتیم که مویز از انگور شاهانی به دست می آید، پس می توان نتیجه گرفت که لازمه تولید مویز در هر منطقه فراوانی این انگور های باکیفیت است. محصولات کشاورزی ذکر شده مانند دیگر تولیدات زراعی نیازمند شرایط آب و هوایی خاص هستند که در هر منطقه ای حاکم نمی باشد.

عمده تولید کننده انگور در نمونه های مختلف شهرستان کاشمر در استان خراسان رضوی می باشد که سطح وسیعی از زمین های زراعی است زیر کشت تاکستان های انگور می باشد. لازم به ذکر است که انگور شاهانی در این شهرستان به طور عمده کاشت، داشت و برداشت می شود تا زمینه برای تولید مویز در کارخانه ها فراهم آید.

با این تفاسیر شاهد فعالیت شرکت های تولیدی بسیاری هستیم که هر کدام با ویژگی هایی محصولات خود را آماده فروش می کنند. اولید تولید کننده مویز در ایران به منظور رفع نیاز خریداران محصولات را در بهترین سطح کیفی آماده می کند تا بتوانند بازار ها را در دست بگیرد نسبت به دیگر تولیدی ها موفق تر شود.

در بین محصولات آماده شده برای فروش وقتی تحقیق و جست و جو می کنیم با نمونه های متفاوتی مواجه هستیم که در این قسمت اشاره ای داریم به مویز دانه دار که در مقابل نمونه های بدون دانه مورد داد و ستد قرار می گیرند. دانه دار بودن مویز ها به سبب انگور های شاهانی دانه داری است که در خطوط تولید خشک می شوند.

به طور کلی اگر در مورد تولید مویز ها بگوییم به دو روش سنتی و صنعتی انجام می شود که هر کدام رویه خاص خود را دارا می باشد. در روش سنتی اغلب در منازل در آفتاب و یا در سایه انگور ها قرار داده می شوند تا به مرور زمان آبشان گرفته و خشک شود.

اما در روش صنعتی از دستگاه های پیشرفته و مدرنی که اصطلاحا به آنها دستگاه خشک کن می گویند استفاده می شود. سرعت عمل در این روش بسیار سریع است و تولیدات به طور عمده انجام می شود تا پاسخ احتیاجات خریداران داده شود.

عرضه مستقیم مویز به اقصی نقاط کشور

عرضه مستقیم مویز به اقصی نقاط کشوربهترین نوع مویز که اکثر افراد در صدد خریدشان برمی آیند مویز بی دانه و پرگوشت است که به رنگ سیاه می باشد و از بهترین نوع انگور ها حاصل می گردند. مهمترین نکته ای که در موقع خرید مویز ها مورد توجه خریداران قرار می گیرد رعایت نکات بهداشتی است که با سلامت انسان رابطه مستقیم دارد. بنابراین از بین محصولاتی که به صورت فله و بسته بندی عرضه می گردند افراد بیشتر تمایل به خرید نمونه های بسته بندی شده دارند.

محصولات مورد نظر بعد از اینکه کاملا خشک شدند در داخل ظروف کارتنی، پلاستیکی و یا نایلونی قرار می گیرند که با اوزان مختلف می توان آنها را تهیه کرد. بسته بندی جدید مویز سبب می شود مشتریان بیشتری برای خرید اقدام کنند، زیرا خریداران اغلب در صدد تهیه نمونه های جدید و متنوع هستند تا از مصرف شان لذت ببرند.

برخی مویز را در مسافرت های خود به عنوان سوغات خریداری می نمایند تا برای عزیزان خود ببرند. بنابراین بسته بندی های جدید مورد توجه قرار می گیرد تا محصولات مناسب برای سوغات و هدیه شود.

مویز در اقصی نقاط کشور ما محبوب می باشد زیرا روز به روز بر سطح آگاهی افراد افزوده می شود و بر میزان تقاضا افزوده می شود. با این وجود روش های مختلفی برای عرضه مویز در نظر گرفته می شود که در اینجا به عرضه اینترنتی، عرضه حضوری و عرضه مستقیم اشاره می کنیم که هر کدام کار را برای افراد خاصی آسان می کند.

عرضه مستقیم رایج ترین شیوه است که از طریق خدمات آنلاین و از درب کارخانه تولیدی انجام می شود که با این وجود افراد می توانند در هزینه های مصرفی خود صرفه جویی کنند. مویز قرمز را به راحتی می توان از این طریق خریداری کرد زیرا خریداران زیادی در صدد تهیه شان برمی آیند. دلیل قرمز بودن محصولات را اگر بخواهیم بگوییم بر می گردد به رنگ انگور هایی که خشک می شوند تا مویز حاصل گردد.

فروش مویز با مناسب ترین قیمت

شاید برای برخی افراد این سوال پیش بیاید که مویز برای بدن چه فوایدی دارد؟ برای پاسخگویی به این سوال اشاره نمی کنیم به وجود مواد مغذی چون کلسیم، سدیم، پتاسیم و آهن که موارد ذکر شده می تواند تاثیرات مثبت عالی را بر بدن بگذارد.

پزشکان طب سنتی با انجام تحقیقات گسترده ای در مورد خواص این محصولات روز به روز تجویز این محصولات را بیشتر می کنند تا بیماران خود را زودتر و بهتر درمان کنند.

افرادی که برای خرید مویز اقدام می کنند به خوبی می دانند که این محصولات را با قیمت های متفاوتی می توانند تهیه کنند. اکثر خریداران به دنبال تهیه آنها با مناسب ترین قیمت هستند تا مجبور نباشند هزینه زیادی را برای تهیه مویز ها پرداخت کنند. 

با توجه به اینکه افراد زیادی با شرایط متفاوت برای تهیه مویز ها اقدام می کنند باید تولید کننده فکر مشتریان خود را بکند و زمینه را برای داد و ستد فراهم آورد. فروش حضوری و غیر حضوری دو شیوه مورد نظر است که زمینه را برای فروش عمده فراهم می آورد و سبب می شود افراد بتوانند آنها را در سطح نیاز خود خریداری کنند.

مویز استاندار ایرانی به طور عمده در کارخانه ها آماده می شوند زیرا تولیدی ها از میزان فروش و تقاضای خریداران اطلاع دارند و می دانند که فعالیت های شان بر اساس خرید مشتریان تنظیم گردد تا کمبودی در این زمینه احساس نشود.

خریدار باکیفیت ترین مویز در تهران

خریدار باکیفیت ترین مویز در تهرانمویز هایی که امکان خرید شان فراهم می آید از نظر کیفیت با همدیگر فرق دارند و این امر می تواند دلایل متعددی داشته باشد. از این موارد می توان به نوع انگور هایی اشاره کرد که در تولیدات مورد توجه قرار می گیرد. برخی از تولیدکنندگان و البته اکثر آنها سعی می کنند بهترین نوع انگور ها را استفاده کنند تا مویز حاصل بهترین باشد و نسبت به رقیبان بیشترین مشتری را جذب کنند.

باکیفیت ترین مویز در شهر تهران در بسته بندی هایی با اوزان مختلف عرضه می گردد که با این تفاسیر می توانیم آنها را با قیمت های متفاوتی تهیه کنیم. می دانیم که هر چه وزن مویز ها بیشتر باشد قیمت فروش گران تر خواهد بود.

خریدار باکیفیت ترین مویز در تهران سعی بر این دارد که بهترین ها را تهیه کند و به همین سبب به دنبال خرید برند هایی عالی و موفق می باشد. واحد فروش مویز این محصولات را به صورت کلی در دسترس قرار می دهد تا بتواند از این طریق بر معاملات تاثیر بگذارد و سوددهی آنها را افزایش دهد.

قیمت مویز می دانیم که تحت تاثیر عوامل بسیاری قرار می گیرد که از این موارد می توان به بسته بندی، نوع مویز، برند تولید کننده و روش فروش اشاره کرد که هر کدام به نوبه خود می توانند نرخ آنها را افزایش و کاهش دهند. لازم به ذکر است که قیمت مویز هسته دار با نمونه های بدون هسته تفاوت دارد و مشتریان گونه های هسته دار را با پرداخت هزینه کمتری می توانند تهیه کنند.

نگهداری از مویز چون محصولی خشک است زیاد سخت نیست و بهتر این است که این خوراکی های خوشمزه در محیطی سرد چون یخچال باشند تا در موقع خوردن ترد و نرم باشند. محصولات مورد نظر دور از نور خورشید نگهداری شود تا زیاد خشک نشوند و با طعم عالی که دارند بتوان آنها را با چای میل کرد.

چگونه در خرید مویز اقتصادی عمل کنیم؟

هر کدام از خریداران عمده ای که برای تهیه مویز اقدام می کنند نهایت سعی خود را می کنند تا بتوانند آنها را با قیمت ارزان تری تهیه کنند. به این منظور روش های مختلفی را در پیش می گیرند تا اقتصادی عمل کنند و هزینه زیادی را برای خرید صرف نکنند.

به منظور اعمال خرید مویز به صورت اقتصادی پیشنهاد می کنیم در دنیای پیشرفته امروز به صورت آنلاین اقدام نمایید. در این روش لزومی ندارد افراد به بازار های شهری مراجعه کنند و تنها با یک کلیک در منزل و یا محل کار می توانند آنها را سفارش دهند و خریداری کنند. با این وجود هزینه ها کاهش می یابد و ارتباط در بین خریدار و تولید کننده است.

از جمله شهر های تولید کننده مویز در کشور ما اصفهان است که با وجود فراوانی انگور شاهد فعالیت تولیدی های مویز هستیم. مویز اصفهان علاوه بر معاملات در داخل کشور به بازار های خارجی نیز صادر می شوند و منافع تولیدکنندگان را دو چندان می نمایند.

مویز صادراتی در زمره محصولات پرفروش است که به سبب سطح کیفی عالی برای صادرات مناسب شده اند و دارای بازار های عالی می باشند. 

نماینده فروش مویز محصولات صادراتی را به فروش می گذارد تا افرادی که قصد خرید دارند بتوانند بهترین ها را به صورت حضوری خریداری کنند، با این روش قیمت مویز دانه دار نیز در دسترس قرار می گیرد.

مزایا و معایب استفاده از مویز

مزایا و معایب استفاده از مویزهر کدام از خشکبار ها که از میوه و گیاهان به دست می آیند یک سری مزایا و معایب دارند که می توانند برای افراد خاصی مفید واقع شوند. در مویز ویتامین ها و پروتئین های بسیاری سراغ داریم که همین موارد دلایلی بر ایجاد خواص دارویی هستند که مورد استقبال قرار می گیرند.

در ادامه مطلب می خواهیم چند نمونه از خواص دارویی مویز را ذکر کنیم که به قرار زیر است:

  1. درمان سرطان
  2. درمان دیابت
  3. تقویت معده
  4. پایین آورنده فشار خون
  5. رفع سر درد های میگرنی

مزایای مویز را ذکر کردیم و می دانیم که این محصولات دارای طبع گرم هستند که برای افراد سرد مزاج در روز های سرد تجویز می شود. لازم به ذکر است که خوردن مویز نیز مانند دیگر محصولات حد و اندازه مشخصی دارد و زیاده روی در خوردن آنها می تواند مضراتی داشته باشد.

مشتریان می توانند مویز ها را برای مصرف در گونه های مختلف تهیه کنند و برای کسب اطلاعات در مورد قیمت مویز هسته دار و بدون هسته می توانند به خدمات آنلاین مراجعه کنند تا قبل از خرید در این زمینه اطلاعات کامل کسب کنند.

ارزان ترین مویز در اختیار خریداران قرار می گیرد تا مشتریان بتوانند آنها را در سطح نیاز خود خریداری کنند. ارزان بودن مویز ها می تواند به خاطر فروش عمده شان باشد که اغلب از درب کارخانه انجام می شود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
محمد حسن روغنی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09155584700
ربات فروشگاهی: irankeshmesh_bot@
فیس بوک: irankeshmesh
توئیتر: irankeshmesh
لینکدین: irankeshmesh
تامبلر: irankeshmesh
پینترست: irankeshmesh
پست الکترونیکی: irankeshmesh@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت هر کیلو کشمش مویز | تولید انواع محصولات خشک میوه در کشور

مویز نوعی خشکبار است که با خشک کردن انگور حاصل می‌شود. مویز نوعی کشمش است که از انگور بزرگ تهیه می‌شود. کشمش بیشتر برای انگور خشک کوچک استفاده می‌شود و مویز در انگور بزرگ.در سال‌های اخیر، مویز در آجیل‌فروشی‌ها جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده است و اغلب خانواده‌ها از آن همراه با دیگر مغزها، برای افزایش توان و انرژی به ویژه در فصول سرد سال استفاده می‌کنند، اما سوال اینجاست که آیا مویز را می‌توان جایگزین انگور کرد؟ آیا افراد دیابتی و چاق می‌توانند از این میوه خشک استفاده کنند؟به حبه‌های درشت خشک شده ی انگور سیاه، "مویز" گفته می‌شود. این عضو خشکبار در واقع همان کشمش است که از نظر شکل ظاهری و رنگ با کشمش متفاوت، ولی از نظر خواص تا حد زیادی شبیه آن است. معمولا  بهترین مویز برای تهیه انگور قرمز مجلسی بهتر است.مویز بر اثر خشک شدن خواص خود را از دست نمی‌دهد و حتی اثر نیروبخش آن بیشتر می‌شود.مویز پر است از از ویتامین های ، ای ،بی و املاحی مانند کلسیم، فسفر و پتاسیم است. مویز دارای اسیدهای چرب امگا ۳ و امگا ۶ می باشد. بهترین و پرخاصیت‌ترین نوع آن، مویز پرگوشت، کم‌دانه یا بی‌دانه است. ترکیبات سیاه یا قرمز رنگ موجود در مویز از نوع آنتوسیانین و پلی‌فنولیک است که دارای خواص ضدسرطان و ضدآلزایمر هستند. مقدار زیاد آنتوسیانین موجب شده که ارزش مویز در مقایسه با انگور سبز و کشمش به مراتب بیشتر و کامل‌تر باشد.ترکیب مویز اثری قوی در جلوگیری از بروز اختلالات بیماری آلزایمر دارند. هر چه میزان آنتوسیانین (عامل رنگ بنفش یا سیاه مویز)‌ بیشتر باشد، قدرت مویز در جلوگیری از پیشرفت   آلزایمر بیشتر است. ترکیبات موجود در مویز می‌تواند از تصلب شرایین (سفت و سخت شدن رگ‌ها) و چسبندگی پلاکت های خون پیشگیری کند. با خوردن مویز، غلظت خون کاهش می یابد، رگ‌های خونی منبسط می‌شوند و خون می‌تواند با سرعت بیشتری در بدن جریان یابد و در نتیجه مانع انباشته شدن پلاکت‌های خون روی هم می‌شود و از لخته شدن خون در رگ‌ها جلوگیری می‌کند. در ادامه مطالب به قیمت هر کیلو کشمش مویز همچنین قیمت مویز با هسته و قیمت کشمش مویز هسته دار  و قیمت انگور مویز همچنین قیمت امروز کشمش پلویی قیمت کشمش مویز بی دانه را دنبال خواهیم کرد

پاسخی بگذارید

فروش کشمش
کانال تلگرام